KARIÉRA
JAK SE UCHÁZET O PRÁCI

Lidé s technickým zaměřením u nás mají dveře otevřené!
Jsme významným zaměstnavatelem kutnohorského regionu. Společnost již oslavila padesát let od svého vzniku, a tak do firmy nastupuje již třetí generace zaměstnanců. Jsme na své zaměstnance hrdí a vážíme si toho, co umějí.

Každý technik nebo člověk s technickým zaměřením má u nás dveře otevřené a může se podílet na výrobních procesech na rozmanitých pozicích. Praxe v oboru je vítána, ale není podmínkou. Ve firmě je řada míst vhodných i pro absolventy.

Snažíme se každý rok investovat desítky milionů korun do technologií a strojů, abychom udrželi konkurenceschopnost, ale i proto, abychom lidem trochu usnadnili jejich práci a zlepšili pracovní prostředí. Důraz klademe na sociální politiku i na vzdělávání a prohlubování kvalifikace našich zaměstnanců. Ti si mohou doplnit vzdělání v námi pořádaných kurzech nebo i formou distančního studia. V dělnických profesích je zaškolíme nebo ve vlastní svářečské škole kvalifikaci doplníme.


Těšíme se na Vás!

Jiří Skýva
Personální ředitel

Zaujala Vás některá z nabízených pozic? Neváhejte a kontaktujte nás!

 • Vyberte si konkrétní pozici, o kterou máte zájem a na niž splňujete požadavky. Aktuální volná pracovní místa naleznete níže.
 • Po rozkliknutí Vámi zvolené pozice se Vám zobrazí stručný popis pozice
 • V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis (podporované formáty příloh jsou doc, txt, pdf a jpg) na e-mail kariera@ckdkh.com
 • Následně Vám pošleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení o přijetí Vaší žádosti a zařazení do výběrového řízení.
 • Postoupíte-li do užšího výběru, budeme Vás telefonicky kontaktovat.
 • Pokud do užšího výběru nepostoupíte, budeme Vás informovat e-mailem.
 • V případě jakýchkoli dotazů ke konkrétní pozici se vždy obracejte na již zmíněný e-mail kariera@ckdkh.com

NEBO SE PŘIJĎTE ZEPTAT OSOBNĚ. PERSONALISTÉ JSOU VÁM K DISPOZICI V NÁBOROVÉ DNY KAŽDÉ PONDĚLÍ NEBO ČTVRTEK. NEZAPOMEŇTE SI PŘINÉST ŽIVOTOPIS A PŘÍPADNĚ PROFESNÍ DOKLADY.

Uchazeč o zaměstnání, který přijal nabídku na konkrétní pracovní pozici, si musí nechat zpracovat výpis ze zdravotní dokumentace nebo si zapůjčit zdravotní dokumentaci od svého praktického lékaře. Dokumentaci následně předloží závodnímu lékaři ČKD, který zdravotní způsobilost uchazeče pro danou pozici vyhodnotí. Lékařská prohlídka nemůže být provedena, aniž by uchazeč o zaměstnání předložil výpis ze zdravotní dokumentace nebo celou zdravotní dokumentaci.

VOLNÁ MÍSTA

KUTNÁ HORA
BENEFITY

Zaměstnanci ČKD Kutná Hora mají možnost využívat řadu zaměstnaneckých benefitů.

 • U vybraných pozic poskytujeme náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
 • Dotované závodní stravování
 • U nevýrobních pozic pružnou pracovní dobu
 • Volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodiny
 • Nápojové automaty na pracovišti
 • Odborné vzdělávání včetně studia jazyků
 • Zvýhodněné ubytování na svých ubytovnách
ZAMĚSTNANECKÉ AKCE

Zaměstnanci ČKD Kutná Hora se mohli účastnit řady zaměstnaneckých akcí.

O většině akcí informujeme na našich FB stránkách.

 • Společenský ples ČKD Kutná Hora, a. s.
 • Dětský den, den pro rodiny
 • Sportovně-charitativní akce
 • Fotbalový turnaj o pohár GŘ
 • Lyžařské zájezdy
 • Mikulášská besídka s nadílkou
 • Vánoční překvapení pro děti
 • Den otevřených dveří
 • a další
PRO STUDENTY

Studenti a absolventi

Každá firma, jež usiluje o umístění mezi nejlepšími na trhu, potřebuje ty nejlepší, loajální zaměstnance od výroby až po management. ČKD Kutná Hora tuto zásadu začlenila mezi své klíčové hodnoty v oblasti personální politiky a snaží se navazovat kontakty s potenciálními kolegy již od jejich školní docházky a studií. ČKD Kutná Hora věří v potenciál mladých lidí, a proto pravidelně investuje do jejich rozvoje.

Kromě vlastní svářečské školy spolupracuje ČKD Kutná Hora s vybranými učilišti a středními či vysokými školami v místech svého podnikání. Studenti se pravidelně účastní odborných exkurzí ve výrobních závodech ČKD KH, získávají technické podklady pro výuku, odborné publikace i nové studijní zázemí.

Vedle exkurzí studenti často a rádi využívají možnost odborných praxí a stáží nebo placených brigád. Nejlepší z nich nacházejí ve společnosti ČKD Kutná Hora své první pracovní uplatnění.

Exkurze

Jsme firmou specializující se na výrobu ocelových odlitků a svařenců převážně pro železniční průmysl. Studentům středních a vysokých škol po dohodě umožníme exkurzi v našem výrobním závodu. Chcete na vlastní oči vidět, jak z hromady železného šrotu vznikne železniční podvozek? Přihlaste svou třídu na exkurzi do naší firmy. Provedeme Vás našimi výrobními provozy, seznámíme s historií závodu, odpovíme na to, co Vás zajímá. Budete-li mít trochu štěstí, uvidíte ukázku lití z osmitunové pece.

Studentské praxe, semestrální a absolventské práce, konzultace

Dlouhodobě spolupracujeme s vysokými školami (ČVUT Praha, VUT Brno a Ostrava) i se středními školami (SPŠ Čáslav a SOU řemesel v Kutné Hoře). Studentům poskytujeme odbornou pomoc při zpracovávání absolventských a semestrálních prací. Studenti středních škol u nás absolvují studijní praxi a učni praxi výrobní s možností výdělku. Pro ty, kteří se po skončení studia rozhodnou nastoupit u nás do zaměstnání, je taková praxe výhodou – přicházejí do již známého prostředí a se svými kolegy se znají.

Stipendia

Studentům vybraných technických oborů poskytujeme prospěchová stipendia až do výše 2000 Kč. Zároveň u nás mají možnost prázdninových brigád, studijních praxí a konzultací, po ukončení studia se jim pak nabízí atraktivní pracovní pozice.

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA A TRAINEE PROGRAMY

Pokud potřebujete získat, případně doplnit kvalifikaci nebo jen oprášit praxi, máme pro Vás řadu programů:

Svářečská škola

Je určena pro všechny, kteří chtějí získat nebo rozšířit svou kvalifikaci v akreditovaných kurzech. Je zde možnost hrazené rekvalifikace Úřadem práce. Absolvent získá osvědčení platné v EU a možnost uplatnění na dobře finančně hodnocených pozicích.


Kurzy:

-Zaškolení na řezání plamenem

-Základní kurz svařování EO a CO

-Rozšíření na EN


Více o možnostech svářečské školy a kurzů včetně ceníku naleznete zde.

Zapracování na výrobních pozicích

Na všech výrobních pozicích Vás ochotně zapracuje tým zkušených instruktorů. Předpokladem je ochota učit se nové věci.

Jeřábník/jeřábnice

Po absolvování kurzu u nás můžete získat jeřábnický průkaz a možnost zaměstnání na této pozici. Místo je vhodné i pro ženy.

Řidič VZV

Pomůžeme Vám získat oprávnění řidiče motorového vozíku a následně možnost uplatnění v zaměstnání.